Ogłoszenie: praktyka

Interesuje Cię szeroko pojęta przedsiębiorczość? Masz lekkie pióro i nieskończone pokłady kreatywności? A może fascynuje Cię świat nowych technologii i chcesz go odkrywać? Te i wiele innych umiejętności możesz doskonalić w Inkubatorze UW pod okiem doświadczonych praktyków!

Inkubator UW to inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego przy Uniwersyteckim Ośrodku Transferu Technologii, skierowana do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników uczelni. Misją IUW jest promowanie postaw przedsiębiorczych w środowisku akademickim oraz wsparcie w rozwoju projektów biznesowych w przyjaznych, bezpiecznych warunkach.

Obecnie poszukujemy praktykantów w obszarze:

  • promocji i marketingu - wsparcia w działaniach promujących Inkubator UW i nasze najbliższe inicjatywy, SkillBox oraz MatchIT;
  • redakcyjnym - autorów artykułów związanych z tematyką przedsiębiorczości, biznesu, komercjalizacji wiedzy;
  • zarządzania projektami – wsparcia organizacyjnego inicjatyw Inkubatora UW oraz ich ewaluacji
  • nowych technologii – opieka nad laboratoriami IUW, wsparcie w tworzeniu regulaminów dot. obsługi urządzeń, wspieranie projektów technicznych, takich jak budowa uniwersyteckiego drona.
  • serwisów i aplikacji webowych - rozwijanie funkcjonalności serwisu www Inkubatora UW

Praktykantom oferujemy również możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach z zakresu nowych technologii i prowadzenia biznesu oraz przestrzeń i wsparcie w realizacji własnych pomysłów! Jeśli czujesz, że chcesz spróbować sił w naszym zespole - daj znać! Do zgłoszenia załącz swój życiorys oraz informacje, w którym obszarze chcesz zdobywać doświadczenie i jakimi kompetencjami możesz wesprzeć ideę Inkubatora UW

Zgłoszenia: iga.laniec@inkubator.uw.edu.pl
Więcej informacji: www.inkubator.uw.edu.pl